Kurs obsługi dzidy laserowej – szkolenie karabinowe – 23.09.2023

Konstrukcja prawa obowiązującego w Polsce powoduje, że by wydać pozwolenie na broń palną do celów sportowych wymaga się od strzelca poświęcenia wielu godzin przygotowań do egzaminu na patent strzelecki. O ile dyscyplina karabinowa nie sprawia zwykle wielu problemów, to przeważnie w jej przypadku mamy największą przepaść pomiędzy sprzętem, na którym trenujemy i zdajemy egzamin, a karabinem, który docelowo kupimy. W konsekwencji mimo że zdaliśmy wyśmienicie egzamin, to jesteśmy zieloni w temacie obsługi karabinków o rodowodzie wojskowym.

Karabinki AR, AK czy inne samopowtarzalne konstrukcje nijak mają się w obsłudze do wyczynowych pneumatyków czy karabinków sportowych. To jak przeskok z dzidy tradycyjnej na dzidę laserową! Stąd też pojawił się pomysł, by obok pistoletowego szkolenia “Pierwsza Paczka” powstał jego karabinowy odpowiednik!

CZAS: 23 września, 14:00
MIEJSCE: Strzelnica PLAYGROUND, Gdynia
ZAPISZ SIĘ TERAZ

? Szkolenie obejmuje trening bezstrzałowy oraz trening strzelecki z wykorzystaniem 50 sztuk amunicji.

Na tym szkoleniu nauczysz się:
?przyjmować stabilną postawę
?właściwe trzymać swój karabin
?bezpiecznie (nomen omen) obsługiwać bezpiecznik
?strzelać szybko, celnie i bezpiecznie
?składać się do strzału z różnych postaw
?wymieniać magazynki
?czyścić swoją broń (opcja dla chętnych po zakończonym strzelaniu)

Szkolenie zakończymy prostym testem strzeleckim, który będziesz mógł w przyszłości łatwo powtórzyć samodzielnie, by sprawdzać swoje postępy.

Szkolenie nie obejmuje żadnych turbo-technik. Jest ono skierowane do początkujących strzelców, chcących zbudować solidne podstawy. Bez względu na to, czy chciałbyś się rozwijać w strzelectwie sportowym, myślisz o pracy z bronią, zostaniu niedzielnym komandosem lub po prostu chcesz doskonalić się dla własnej satysfakcji – to szkolenie powinno spełnić Twoje oczekiwania!

? Cena szkolenia: 300 zł – płatność przelewem/kartą/gotówką
Czas trwania: około 3 godziny (w zależności od liczby i zaangażowania kursantów)

? Szkolenie WYŁĄCZNIE dla osób z własną bronią i amunicją. Cena szkolenia nie obejmuje amunicji.

? Prowadzący: Mateusz Duszyński, strzelec sportowy oraz instruktor strzelectwa od kilku lat zajmujący się prowadzeniem strzelań i szkoleniami osób prezentujących różny poziom umiejętności. Prowadzący kanału M.D. Shooting.

Obowiązkowe wyposażenie:
?sprawny samopowtarzalny karabinek centralnego zapłonu (AR, AK, Galil, Grot itp.)
?TŁUMIK do karabinka. W przypadku braku własnego tłumika proszę o zaznaczenie tego w formularzu zgłoszeniowym. Koszt wypożyczenia tłumika na szkolenie – 30 zł
?50 sztuk amunicji
?minimum 3 magazynki

Warto zabrać (ale nie trzeba):
?własne ochronniki wzroku i słuchu
?kanapka, batonik, coś do jedzenia
?ładownice na magazynki